כתובת החברה

מגשימים 20, פתח תקווה

התקנת מערכות אינטרקום

על מנת להתקין מערכות אינטרקום אינכם צריכים להתפשר. ביכולתכם להזמין את הטוב ביותר: חברה שעוסקת גם בפיתוח וייצור על מערכות אינטרקום וגם בהתקנתן. הכל על הצד הטוב ביותר. פאל ווינטק מערכות בע”מ מציעים תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הנחוצים לעסקים, חברות ומבנים מכל סוג. בקרות כניסה ואינטרקום מהמיטב הטכנולוגי והעיצובי (וגם פתרונות טלפוניה העדכניים ביותר). היכולת הטכנית שלנו זוכה להוקרה, אך לא פחות מכך – אנו גאים בהמלצות שמגיעות מהלקוחות המרוצים על איכות השירות, ההתקנה והזמינות. מחפשים מערכת מעולה, שמגיעה אליכם עם התקנה? אנו הכתובת.

הסיבות שיהפכו אתכם ללקוחות מרוצים באמת

צריכים התקנת מערכת אינטרקום? פאל ווינטק מערכות חרטה על דילגה את המחויבות הבלתי מתפשרת לשלושת היסודות הללו: איכות. אמינות. שירות. על כך לעולם לא נתפשר. והסיבות שיובילו גם אתכם להיות מרוצים באמת:

מקצוענות ללא פשרות – אנו גאים במערכות האינטרקום שלנו ומכירים היטב כל חלק וחלק שבהן. כל לוח בקרה, חלקי מצלמה, כל בקר, לחצן ושנאי.
אנשי מקצוע מנוסים – אנו מבצעים התקנות רבות ומספקים שירותים נלווים על ידי אנשי המקצוע המנוסים. איכות כוח האדם שלנו, הטכנאים ואנשי השירות הם הבסיס שבזכותו אנו מספקים את השירות ברמה הגבוהה.
הכל בתקנים הכי מחמירים – מערכות האינטרקום שאנו מתקינים עומדים בתקנים בין לאומיים ומקומיים. ההתקנות והמוצרים שלנו באישור מכון התקנים ומשרד התקשורת.
התפתחות בלתי פוסקת – אנו משקיעים משאבים ניכרים במו”פ. מפתחים פתרונות המתאימים ביותר לתנאי השוק ולצרכי הלקוחות כאן ועכשיו.
טכנולוגיה ועיצוב שהולכים ביחד – חידושים טכנולוגיים המוטעמים במערכות האינטרקום שאנו מתקינים מלווים בעיצובים יפהפיים. אצלנו תמצאו פנאלים מודרניים, לוחות מקשים בעלי תאורה מרהיבה, גלאי קרבה, מערכות על בסיס סים ורשת סלולרית ועוד.
אצלנו הכל כחול לבן – המוצרים, ההרכבה, הייצור, ההתקנה.
מבחר עשיר – ביכולתנו לספק ולהתקין מבחר עצום של דגמי אינטרקום ומערכות כניסה. עם מצלמה או בלי מצלמה. עם גלאי קרבה או ללא גלאי קרבה. עם אפשרות לשלוחות וכן בליווי עוד שכלולים נוספים. הכל לבחירתכם, לשביעות רצונכם המלאה.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם

שירותים נוספים

לעסקים, בתים ובניינים

Image hover effect image

מערכות בקרת כניסה

קרא עוד >

Image hover effect image

התקנת מערכות אינטרקום

קרא עוד >

Image hover effect image

מערכת אינטרקום אלחוטית

קרא עוד >

Image hover effect image

קודן אינטרקום לבתים פרטיים

קרא עוד >