כתובת החברה

מגשימים 20, פתח תקווה

מערכות בקרת כניסה

לעסקים, בתים, בניינים, נחוצות מערכות בקרת כניסה חכמות. חברת פאל ווינטק מערכות בע”מ הישראלית עוסקת בפיתוח והתקנת פתרונות מגוונים לא רק טלפוניה או אינטרקום אלא גם בקרות כניסה מתוחכמות.

קודנים מרהיבים, עם שכלולים בילט אין

אנו מפתחים ומתקינים מגוון רחב של קודנים, המהווים פתרונות בקרת כניסה מהשורה הראשונה. המוצרים פועלים בתקנים החדישים, הכל באישור הגורמים המוסמכים. לצד לוח מקשים שבו מצוי למעשה הקודן, ניתן למצוא גם שכלולים נוספים, בילט אין. למשל, מנגנון עם קורא קרבה. כך ניתן להביא לפתיחת הדלת במהירות, על בסיס אותו גלאי. בנוסף, תוכלו להזמין גם דגמים של קוראי קרבה משוכללים המצוידים עם קורא ביומטרי. במידה ורוצים בקרה שמזהה טביעות אצבע, אנו נוכל להציע לכם שלל סוגים ותצורות של מערכות נבחרות.

מערכות מוארות יפות וייצוגיות

לקוחות רבים מעוניינים להתקין מערכות בקרת כניסה יפות ומרהיבות, שתהיינה גם ייצוגיות. מגוון הדגמים שאנו מייצרים כולל גם קוראים מוארים. התאורה מסייעת להקשת הקודים או התפעול בכל תנאי התאורה בסביבה. מלבד זאת מתקבל מראה ייצוגי, יפה ומרהיב המתאים מאוד לעסקים וחברות.

פאנלים בתוספת מצלמות

חברת פאל ווינטק משקיעה מאמץ ומשאבים בפיתוח מוצרים המתאימים לשוק הישראלי ולדרישות של הלקוחות השונים. לאור הביקוש למערכות בקרת כניסה משוכללות במיוחד, ביכולתנו לספק גם פאנלים המצוידים עם מצלמות. בזכות האיכות הנוכחית והרמה הטכנולוגית הגבוהה, מדובר בתוספת חשובה ומועילה ביותר.

פתרונות סלולריים ללא צורך בחיווט

ניתן להתקין עבורכם גם מערכות בקרת כניסה ללא צורך בחיווט ועם הפעלה המבוססת על רשת סלולרית. כלומר, בתוך בקרת הכניסה מותקן לו כרטיס סים שמאפשר הפעלה מקרוב ומרחוק, ללא שום בעיה.

המגוון הרחב של מוצרנו מיוצרים בארץ, תוצרת כחול לבן. למי נחוץ מערכת תוצרת חוץ, כאשר כאן ניתן למצוא מבחר, איכות ואת כל השכלולים. שימו לב, המוצרים נושאים אישורי הגורמים המוסמכים כגון משרד התקשורת ומכון התקנים. זקוקים למערכת בקרת כניסה מובחרת ומשוכללת? נחוץ לכם אינטרקום או מערכת עם שלוחות, קוראי קרבה, אפשרות למצלמה או פתרונות אחרים? אנו מחויבים לשירות ואיכות, ללא תחרות.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם

שירותים נוספים

לעסקים, בתים ובניינים

Image hover effect image

מערכות בקרת כניסה

קרא עוד >

Image hover effect image

התקנת מערכות אינטרקום

קרא עוד >

Image hover effect image

מערכת אינטרקום אלחוטית

קרא עוד >

Image hover effect image

קודן אינטרקום לבתים פרטיים

קרא עוד >