כתובת החברה

מגשימים 20, פתח תקווה

קודן אינטרקום לבתי פרטיים

בעל או בעלת בית פרטי? אם נחוץ לך אינטרקום או קודן מובחר, אנו לרשותך. חברת פאל ווינטק מערכות בע”מ המשווקת בקרות כניסה למיטב העסקים, מפתחת משווקת ומתקינה גם פתרונות לבעלי הבתים הפרטיים. הם יפים, הם מרשימים, הם ייצוגיים והם משוכללים. ניתן לבחור קודנים או פאנלים בעיצוב קלאסי או דגמים התואמים לעידן הסלולרי.

אלה המאפיינים של הקודן המעולה

פאל ווינטק מערכות בע”מ עוסקים בפיתוח ומתן פתרונות אינטרקום ובקרות כניסה בהתאמה מלאה ללקוח. שביעות רצונכם חשובה לנו והפיתוחים נועדו לשלב בין טכנולוגיה משוכללת לבין עיצוב מרשים, יפה, נקי ונעים לעין. אך מהם בעצם המאפיינים של הקודן המעולה? אם אתם מלבטים במה לבחור, תנו דעתכם לדברים הבאים:
עמידות – לא כל הקודנים עמידים ומתאימים גם לתנאי חוץ השוררים בישראל. בחרו קודן אינטרקום לבתים פרטיים שמובטח לכם כי הוא עמיד, חזק ואיכותי.
עיצוב – אין צורך להסתפק בעיצוב הבסיסי והפשוט ביותר. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של קודנים בדגמי נירוסטה יפהפיים או פנאלים חדישים אחרים.
תאורה – קודני אינטרקום מודרניים יכולים לכלול אמצעי תאורה מרהיב עין. כך, הנראות טובה בכל תנאי סביבה, בוקר או ערב, יום בהיר או יום מעונן.
שילוב מצולם – לרשותכם קודנים מעולים שכוללים גם מצלמה. פתרון מעולה כאשר רוצים לדעת בדיוק מי נמצא מעבר לדלת או לשער.
אפשרות לפתרונות אלחוטיים או סלולריים – ניתן להתקין כיום פתרונות אינטרקום ומערכות כניסה על בסיס כרטיס סים או מיקרו סים. תואם לכל רשתות הסלולר.
התאמה לתקנים מחמירים – מגוון המוצרים, לרבות הקודנים השונים, נושא את האישורים של מכון התקנים ושל משרד התקשורת. תואם גם לתקנים הבינלאומיים.
תנו לנו להשקיע בכם!

חברת פאל ווינטק הינה חברה מסורה שאוהבת להשקיע. אנו משקיעים בכל לקוח ומשקיעים משאבים גם במחקר ופיתוח. אנו משקיעים בצוות המתקינים והטכנאים שלנו ומשקיעים בלמידה מתמדת של צרכי השוק והעדפות הלקוחות.

נחוץ לכם קודן אינטרקום לבתים פרטיים? אנו אוהבים להציע תוצרת כחול לבין ונשמח להשקיע גם בכם. מבחר, שירות, אחריות ואמינות. פאל ווינטק – מחויבים לכם!

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור אליכם

שירותים נוספים

לעסקים, בתים ובניינים

Image hover effect image

מערכות בקרת כניסה

קרא עוד >

Image hover effect image

התקנת מערכות אינטרקום

קרא עוד >

Image hover effect image

מערכת אינטרקום אלחוטית

קרא עוד >

Image hover effect image

קודן אינטרקום לבתים פרטיים

קרא עוד >